👧🎁🧒❤️ SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE 👧🎁🧒❤️

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zestaw wspinaczkowy dla dzieci

Zestawy wspinaczkowe dla dzieci

Kiedy na ściankę jest jeszcze za wcześnie, wybierz zabawkę, która rozwinie w dziecku zdolność koordynacji ruchowej i wesprze jego sprawność fizyczną. Zestaw wspinaczkowy nie zajmuje wiele miejsca, a oferuje rozrywkę na długi czas. W dodatku jest lekki i się składa, więc towarzyszyć Wam może także podczas wakacyjnych i weekendowych wyjazdów. Jego funkcjonalność jednak na tym się nie kończy - drewniany komplet stanie się najlepszym sposobem na rozrywkę Twojego dziecka również dlatego, że pozostawia ogromne pole dla wyobraźni.

Zestawy wspinaczkowe - prawidłowy rozwój dziecka

Umożliwiając dziecku aktywność fizyczną na co dzień, zaspokajasz i rozwijasz w nim ciekawość świata. Oprócz tego maluch kształtuje umiejętność funkcjonowania w każdych warunkach. Za każdym razem ćwiczy motorykę, równowagę i koordynację wzrokowo-ruchową. Taki trening sprawia, że z tygodnia na tydzień zdobywa kolejne umiejętności, które może wykorzystywać również przy wielu codziennych okazjach. Rozwija się szybko, nie zostaje w tyle za rówieśnikami i świetnie radzi sobie w żłobku czy przedszkolu z podstawowymi czynnościami.

Zabawa i ćwiczenia dzięki zestawom wspinaczkowym dla dzieci

Zestawy składają się z trzech części - drabinki, płaskiej powierzchni wykonanej z materiału i również tkaninowej zjeżdżalni. Które dziecko nie lubi się ślizgać? Dzięki własnej zabawce może robić to zawsze, kiedy tylko ma na to ochotę. Kilkuletnie maluchy równie mocno kochają się wspinać - połącz te dwie aktywności razem, a Twoja pociecha będzie przeszczęśliwa i nawet nie spojrzy na inne zabawki. 

Przejście przez całość zajmie mu chwilę, ale dla niego będzie to niesamowita przygoda. Nie dość, że zrobi to sam, to jeszcze znajdzie się wyżej niż zwykle! I będzie chciał powtarzać to w nieskończoność.

Funkcjonalny sprzęt wspinaczkowy na dziecięcy plac zabaw

Wszystkie elementy zestawów stworzono z myślą o bezpieczeństwie dzieci. Podstawą są naturalne materiały - sklejka i drewno sosnowe, a także przędza użyta do produkcji bujaka i zjeżdżalni. Wszystkie akcesoria są dopasowane do wzrostu i możliwości fizycznych kilkulatków. Dlatego ze wspinaczką poradzi sobie każdy z nich. Poręczną drabinkę łatwo złapać i przytrzymać się jej. Potem wystarczy kilka kroków, by znaleźć się na szczycie i albo zostać na nim, albo radośnie zjechać w dół. Tak wyposażony produkt gwarantuje mnóstwo możliwości zabawy.

Oferta dopasowana do potrzeb najmłodszych

Zabawki te dostosujesz do możliwości swojego dziecka. Regulacja umożliwia dowolne zmienianie kąta nachylenia zjeżdżalni i bujaka. Drewniana konstrukcja jest stabilna i doskonale znosi wszystkie pomysły dziecka, nie stwarzając ryzyka dla jego zdrowia. Dzięki wysokiej jakości materiałów wyróżnia się trwałością i służy maluchowi przez lata. Wytrzymuje większe obciążenia, więc może na niej jednocześnie przebywać więcej niż jedno dziecko. Spokojnie zmieści się na niej kilkoro maluchów, które naraz chcą się bawić i zjeżdżać. 

Znajdź produkt dla Twojego dziecka

W ofercie sklepu znajdziesz kilka wersji kompletów - różnią się kolorystyką, choć wszystkie utrzymane są w podobnym trendzie. Proponujemy proste zestawy kojarzące się ze skandynawskim stylem - naturalnym i nieprzeładowanym. W ten sposób dzieci w pełni pochłonięte są zabawą, która płynie z ich wyobraźni i kreatywności. Nic ich nie rozprasza i nie dokłada bodźców, mogących powodować u nich nadwrażliwość.

Korzystanie z takich zabawek wspiera rozwój maluchów na wielu poziomach, zarówno jeśli chodzi o psychikę jak i ich fizyczność.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium