🤘🏻🚚 Darmowa wysyłka wpisz kod [dostawa] 🚚🤘🏻

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Trójkąt wspinaczkowy

Drewniane trójkąty wspinaczkowe dla dzieci

Twoje dziecko rośnie i domowy plac zabaw potrzebuje zmian? Chcesz wspierać rozwój malucha na każdym etapie? Dzięki trójkątom wspinaczkowym wypełniasz dziecięcą potrzebę eksploracji i zwiększasz szanse na to, że Twoja pociecha rozwinie się prawidłowo zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym.

Solidne trójkąty wspinaczkowe dla dzieci chcących poznawać świat

Wchodzenie po drabince wymaga myślenia - gdzie postawić kolejny krok i czy najpierw przełożyć rękę, czy nogę. Maluch w pełni skupia się na tej czynności, a jego koncentracja i wyobraźnia pracują na najwyższych obrotach.

Nie bez powodu dzieci wchodzą na krzesła i wdrapują się na kanapy czy chcą zdobyć parapet albo stół. Potrafią wejść naprawdę wszędzie i to jest całkiem naturalne. Należy pomagać im w kształtowaniu nowych zdolności. O wiele bezpieczniejsze niż meble będą właśnie trwałe i stabilne trójkąty. Nie są one wysokie, ale kształtują te same umiejętności.

Klasyczne drabinki - nowe wyzwania

Pod względem fizycznym drabinka zapewnia rozwój mięśni głębokich, wzmacnia kręgosłup i trenuje motorykę. Do tego dochodzi ćwiczenie równowagi, nauka chwytania i koordynacja pracy kończyn.

Satysfakcja z osiągniętego celu jest ogromna. W rezultacie dziecko ma ochotę na więcej i więcej. Tym samym jego umiejętności stają się coraz szersze, a to sprawia, że lepiej radzi sobie na co dzień. Nie ma problemów podczas zajęć w żłobku czy przedszkolu, a Ty jesteś pewny, że rozwija się prawidłowo.

Świetna rozrywka z trójkątami wspinaczkowymi

Najpierw raczkują, potem stają przy meblach, by w końcu wziąć się za wspinaczkę. Ten naturalny bieg rozwoju dziecka, który zainspirował nas do wprowadzenia trójkątnych drabinek do oferty sklepu. Prawidłowo działający zmysł równowagi, myślenie przyczynowo-skutkowe i koordynacja oko-ręka to najważniejsze zdolności, jakie dziecko powinny zdobyć w ciągu kilku pierwszych lat swojego życia. Dzięki trójkątom rozwinie to wszystko w jednym miejscu. Zamiast kilku różnych zabawek ma jedną, która zapewnia mu stały progres.

Drewno sosnowe - wytrzymałość i bezpieczeństwo

Mocny materiał gwarantuje stabilność. Dodatkowe elementy zabezpieczają trójkąt przed przesuwaniem się podczas energicznej zabawy. Zabawka sprawdzi się nawet w przypadku tych dzieci, które mają najbardziej szalone pomysły. Specjalnie wykonana została z sosny, która należy do surowców najlepiej wytrzymujących obciążenia. Każdy szczebelek doskonale znosi nacisk aż do 50 kg.

Przyjazne dla środowiska drabinki dbają również o bezpieczeństwo dziecka - naturalne drewno wysokiej jakości zabezpieczone jest nietoksycznym lakierem. Gładka powierzchnia zapobiega przed wyrządzeniem sobie krzywdy np. poprzez wbicie drzazgi.

Drabinki dla dzieci - rozwój przez zabawę

Trójkąty wspierają postępy dziecka w duchu metody Montessori oraz nauk dr Pikler. Wspinając się, sprawdzają swoje możliwości i stają się coraz bardziej samodzielne. Zabawki te pozwalają maluchom przygotować się do kolejnych wyzwań - a tych przed nimi jeszcze przecież sporo.

A kiedy Twoje dziecko nie korzysta z drabinki, łatwo schowasz ją w szafie lub postawisz pod ścianą. Składany trójkąt nie zajmuje wiele miejsca, więc zabierzecie go ze sobą na weekendowy lub dłuższy wyjazd.

Trójkąty - wstęp do większych przygód

Uzupełnij zestaw zabawek dziecka o trójkąt i zobacz, jak szybko nauczy się na niego wspinać. To dopiero początek wspaniałej przygody, która czeka Twoją pociechę. Zacznie od małej drabinki i kto wie - może w przyszłości wspólnie odwiedzać będziecie ścianki wspinaczkowe?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium