ZAMÓW DZISIAJ WYSYŁKA W KOLEJNY DZIEŃ 👧🎁🧒❤️

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Trójkąt wspinaczkowy ze zjeżdżalnią

Trójkąt wspinaczkowy ze zjeżdżalnią

Każdy maluch kocha się wspinać. A wiesz, co jeszcze stanowi dla niego doskonałą rozrywkę? Oczywiście jazda w dół bez trzymanki! Nasze zabawki łączą obie aktywności. Dzięki własnemu zestawowi trójkąta wspinaczkowego ze zjeżdżalnią dziecko nie tylko świetnie spędzi czas, ale i zdobędzie nowe umiejętności.

Zabawa na zewnątrz nie ma sobie równych, ale co, jeśli Twoje dziecko za nic nie chce wracać do domu? Mając trójkąt do wspinaczki, chętniej da się przekonać, że naprawdę na Was już pora. W dodatku bawić się będzie na nim również w deszczowe dni. Zapomnisz, że w czasie deszczu dzieci się nudzą.

Drewniany trójkąt wspinaczkowy ze zjeżdżalnią - domowy plac zabaw

Zabawka jest rozbudowana, ale zajmuje mało miejsca w pokoju. W dodatku bardzo łatwo się ją składa. Kiedy Twoje dziecko nie bawi się nią, wystarczy kilka ruchów i można schować trójkąt do szafy. Choć to raczej nie nastąpi - wspinaczka i zjeżdżanie dają tyle frajdy, że dziecko może robić to przez cały dzień.

Zabawki rozwojowe zgodne z nauką Pikler i Montessori

Obie naukowczynie kładły mocny nacisk na rozwój dziecka już od pierwszych miesięcy jego życia. W dodatku nauka miała polegać na indywidualnym rozwijaniu naturalnych umiejętności, wykorzystaniu dziecięcej ciekawości i zachęcaniu malucha do poszukiwań. Trójkąty ze zjeżdżalniami spełniają wszystkie te założenia.

Ich uniwersalne zastosowanie sprawia, że codziennie mogą odgrywać inną rolę. Za każdym razem jednak zapewniają świetną zabawę.

Drabinki ze zjeżdżalnią dla małych odkrywców

Dzięki trójkątom dzieci rozwijają się pod względem fizycznym. Wspinanie się wpływa na pracę mięśni kończyn i stymuluje czucie głębokie. Ćwiczy koordynację ruchową, motorykę małą i pomaga panować nad zmysłem równowagi. Z kolei zjeżdżanie to nagroda za wysiłek włożony w dotarcie na górę trójkąta. Dziecko odważnie zsuwa się na dół i jest gotowe na kolejne wyzwania.

Zabawka ta pomaga także w kształtowaniu psychiki małego dziecka, rozwija wyobraźnię i kształtuje umiejętność logicznego myślenia. Treningowi poddawana jest też kreatywność. W końcu na takiej zjeżdżalni można urządzić wyścigi autek i wykorzystać ją na co najmniej 10 innych sposobów.

Jeden trójkąt - kilka wersji

W ofercie sklepu znajdziesz zabawki w kilku wariantach. Część z nich pozwala dopasować kąt nachylenia zjeżdżalni, a w przypadku niektórych zamontujesz uchwyty dokładnie takie, jak na ściance wspinaczkowej. Dzięki nim dziecko będzie ćwiczyć wchodzenie na górę zarówno po sztucznych kamieniach, jak i klasycznych szczebelkach.

Wszystkie uchwyty przytwierdzone są mocno do konstrukcji i bez szwanku znoszą intensywne użytkowanie.

Bezpieczne urządzenia z naturalnych materiałów

Trójkąty Pikler i Montessori wykonane sa z naturalnego drewna sosnowego i sklejki, zapewniających konstrukcji trwałość. Znoszą obciążenie do 50 kg. i dzięki sporej nośności może bawić się na nich kilkoro dzieci jednocześnie. Zabawkę ustawisz w pokoju dziecięcym, gdzie stanie się głównym centrum rozrywki i środkiem bazy do zabaw z rodzeństwem lub kolegami.

Oszlifowane wysokiej jakości drewno zapewnia bezpieczeństwo i chroni przed wbiciem się drzazgi. Konstrukcja i rodzaj wkrętów nie stanowią zagrożenia dla najmłodszych - nie skaleczą się, ani nie przytrzasną sobie rąk. Precyzja wykonania i brak ostrych krawędzi gwarantują pewność nawet podczas najbardziej zwariowanych zabaw.

Wielofunkcyjne zabawki przeznaczone są do samodzielnego montażu. Wystarczy chwila, żeby Twoje dziecko zyskało atrakcję, która będzie wspomagać rozwój i jednocześnie zapewni mu doskonałą rozrywkę na długo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium