🤘🏻🚚 Darmowa wysyłka wpisz kod [dostawa] 🚚🤘🏻

Filtry
Cena
 • od
  do

Tablice edukacyjne

Tablica manipulacyjna - Misiu Tablica manipulacyjna - Misiu
Producent: Teddy Room
Cena:

249,00 zł

Cena regularna: 319,00 zł

szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • nowość
Średnia tablica manipulacyjna - Gosia Średnia tablica manipulacyjna - Gosia
Producent: Teddy Room
Cena:

229,00 zł

Cena regularna: 289,00 zł

szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • nowość
Średnia tablica manipulacyjna - Leon Średnia tablica manipulacyjna - Leon
Producent: Teddy Room
Cena:

229,00 zł

Cena regularna: 289,00 zł

szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • nowość
Boho Średnia tablica manipulacyjna - Nela Boho Średnia tablica manipulacyjna - Nela
Producent: Teddy Room
Cena:

329,00 zł

Cena regularna: 390,00 zł

szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • nowość
Boho Średnia tablica manipulacyjna - Filip Boho Średnia tablica manipulacyjna - Filip
Producent: Teddy Room
Cena:

269,00 zł

Cena regularna: 319,00 zł

szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • nowość
Boho Duża tablica manipulacyjna - Zoja Boho Duża tablica manipulacyjna - Zoja
Producent: Teddy Room
Cena:

449,00 zł

Cena regularna: 540,00 zł

szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • nowość

Tablice edukacyjne

Tablice edukacyjne dla dzieci

Maluchy poznają świat poprzez nieustanne doświadczanie. Nie wszystko jednak jest na wyciągnięcie ich ręki. W takich sytuacjach z pomocą przyjdą Wam tablice edukacyjne, na których umieszczone są akcesoria przeznaczone dla najmłodszych. Wszystkie wymagają dotknięcia, przesunięcia albo naciśnięcia. Nic samo się nie dzieje na nich - tutaj potrzebna jest interakcja z dzieckiem.

Takie plansze edukacyjne oferują wiele możliwości zabawy, a wielokrotne powtarzanie czynności wspiera rozwój dziecka, pozwala mu przekazywać wiedzę na temat otaczającego je świata i tego, jak radzić sobie na co dzień.

Tablice edukacyjne przeznaczone dla dzieci

Maluch, który ma możliwość korzystania z tablic manipulacyjnych, szybko uczy się logicznego myślenia i potrafi znaleźć zależności między przyczyną i skutkiem. Pomagają mu w tym ciekawe elementy znajdujące się na tablicy. Klakson wydaje niespodziewany dźwięk, a poruszenie jednym kółkiem zębatym wprawia w ruch kilka kolejnych.

Ciekawy otoczenia maluch podczas zabawy mimowolnie analizuje to co się dzieje i coraz więcej rozumie. Obecne w naszej ofercie tablice to świetne wprowadzenie dla dziecka w kwestii radzenia sobie na co dzień. Dzięki nim jest ono lepiej przygotowane do indywidualnego funkcjonowania w przedszkolu, a następnie w szkole.

Elementy, które zaciekawią Twoje dziecko

Tematyka tablic edukacyjnych jest bogata - od szeleszczących przedmiotów, przez pojazdy, które można przesuwać wzdłuż wytyczonego toru, aż po układanie puzzli. Dzieci uczą się obsługi kalkulatora i rozpoznawać godzinę dzięki zegarom wskazówkowym. Projekty różnią się od siebie, jednak powierzchnię każdego wykorzystaliśmy co do ostatniego centymetra. Oferujemy także personalizację tablic edukacyjnych - podczas składania zamówienia poinformuj nas, jakie imię ma się znaleźć na wybranym przez Ciebie modelu. 

Zabawki cechuje prosta forma - ich bazę stanowi stojak, na którym stabilnie się opierają. Są mobilne, więc można przenosić je z jednego miejsca w drugie - do salonu, kuchni i pokoju dziecięcego. Wszędzie, gdzie tylko Twoje dziecko ma ochotę się bawić. 

Dydaktyczne tablice, na których dużo się dzieje

Tablice edukacyjne dostosowane są do kilkuletnich dzieci, które na co dzień ciekawi działanie światła, klamki czy zamka. Samodzielnie uczą się posługiwać przełącznikami, sprawdzają ile siły potrzeba, żeby otworzyć drzwi i coraz sprawniej manipulują kluczem, by móc go wyjąć z zamka. Tablice manipulacyjne utrzymane są w spokojnej kolorystyce. Na tyle są urozmaicone różnymi gadżetami, że jaskrawe kolory mogłyby tylko rozpraszać.

Siła tablic tkwi w ich prostocie

Chcemy, żeby dzieci spokojnie skupiały się na zabawie, którą oferują im ciekawe akcesoria. Nadmiar bodźców wzrokowych, dźwiękowych czy słuchowych nie jest im potrzebny, ponieważ sama obecność interesujących detali w zupełności wystarczy. Elementy angażujące słuch oczywiście są potrzebne, ale na naszych tablicach wydają z siebie stonowane dźwięki nie powodujące nadmiernego hałasu i rozproszenia. Mimo neutralnych kolorów tablice przyciągają uwagę dużą liczbą przedmiotów, którymi można się bawić. 

Bezpieczne tablice wykonane z naturalnych materiałów

Wszystkie produkty wykonane są z nietoksycznych surowców, a akcesoria przytwierdzone są na stałe. Dzięki temu nie istnieje ryzyko, że któryś z nich się zgubi albo że dziecko przypadkowo połknie drobny element. Do wykonania tablicy użyte zostało drewno, sznurki i tworzywa odporne na zginanie czy łamanie. Dzięki temu nawet po długim czasie zabawka wygląda jak nowa i może się nią bawić młodsze rodzeństwo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium