🎁🎄🎅 Promocje Świąteczne - Wystartowały!  🎁🎄🎅

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Ścianka wspinaczkowa dla dzieci

Ścianki wspinaczkowe dla dzieci

Twoje dziecko rozpiera energia? Jego poziom aktywności przekracza wszelkie granice? A może po prostu chcesz zapewnić mu codzienną dawkę sportu? Wybierz ściankę wspinaczkową, która zadba o zdrowie fizyczne Twojej pociechy. Teraz nie ograniczycie się tylko do weekendowych wizyt w bulderowniach, bo wspinanie stanie się codziennością w Waszym domu.

Produkty te zdobywają coraz większą popularność wśród rodziców i dzieci. Nic dziwnego - oddziałują na wielu poziomach na organizm małego dziecka. Pozwalają przekształcić jego niespożytą energię w moc zdobywania kolejnych zdolności. Dzięki nim maluch ciekawie spędza czas, pokonując własne ograniczenia.

Ścianki wspinaczkowe dla aktywnych maluchów

Najmłodsze dzieci nie potrafią usiedzieć w miejscu. Wszystkim się interesują, kochają się wspinać na stoły i szafy, a w dodatku co chwilę wynajdują sobie następne hobby. Kolejne doświadczenia kształtują je, a ciekawość świata sprawia, że nigdy nie mają dość nowości.

Jeszcze lepiej, jeśli mogą robić to w gronie rówieśników - szeroka ścianka stworzy miejsce, w którym dziecko będzie mogło spróbować swoich sił, bawiąc się zarówno samemu, jak i z kolegami.

Wspinaczka - sposób na prawidłowy rozwój

Dzięki wspinaniu się dzieci nie tylko doświadczają ciekawej przygody, ale i ćwiczą koordynację ruchową. Poprzez pracę rąk i nóg wzmacniają mięśnie, a ich układ szkieletowy rozwija się tak jak powinien. Do tego zabawa na ściance, łapanie kamieni, stawanie i utrzymywanie się na nich poprawiają zręczność małych użytkowników.

Jednym słowem - korzystanie ze ścianki wspinaczkowej rozpocznie nowy rozdział pod względem aktywności fizycznej w życiu Twojego dziecka. A kto wie - może wspinanie stanie się jego pasją na całe życie?

Ścianki do wspinaczki dopasowane do potrzeb dziecka

Liczne otwory pozwalają umieścić uchwyty w dowolnym miejscu. W miarę zdobywania kolejnych umiejętności przez dziecko, zmienisz ich rozkład i zwiększysz odległości między nimi, by stworzyć nowe wyzwania dla niego. Przeznacz kawałek ściany na montaż kilku modułów, które zapewnią bezpieczną zabawę i prawidłowy rozwój Twojego dziecka.

Na salę zabaw i do domu - ścianki wspinaczkowe dla dzieci

Zabawki te znajdziesz przede wszystkim w miejscach zapewniających rozrywkę dzieciom, takich jak kluby malucha i klubokawiarnie rodzinne z wyznaczonym placem zabaw. Równie dobrze jednak zamontujesz je w dziecięcym pokoju, dzięki czemu Twoje dziecko realizować będzie swoją pasję w dowolnej chwili.

Nie potrzebujecie instruktora, asekuracji i specjalistycznego sprzętu. Dla większej pewności ściankę możesz umieścić nad łóżkiem, choć wystarczy krótki czas, by Twoje dziecko nabrało wprawy i z dnia na dzień coraz pewniej się wspinało.

Bezpieczeństwo dzięki stabilnej konstrukcji

Ścianki do wspinaczki dla dzieci mocowane są do ściany za pomocą mocnych śrub. Nie ruszają się w trakcie zabawy i znoszą duże obciążenia - aż do 150 kg, co sprawdzone zostało w testach. Uchwyty nie przekręcą się w trakcie wspinania, dzięki czemu jesteś spokojny o bezpieczeństwo swojego dziecka.

Moduły łączą się ze sobą na zasadzie puzzli. Ich liczbę dopasowujesz do umiejętności dziecka, jego wzrostu i wolnej przestrzeni. W miarę upływu czasu możesz zająć nimi nawet całą ścianę.

W ofercie sklepu dostępne są ścianki do samodzielnego montażu. Wykonane z wysokiej klasy materiałów zachowują swój wygląd i właściwości nawet podczas intensywnego użytkowania. Wszystkie akcesoria niezbędne do zamocowania zabawki znajdują się w zestawie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium