👧 🧒 SPRAWDŹ NASZE NOWE TABLICE MANIPULACYJNE  👧 🧒

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Drabinki gimnastyczne dla dzieci

Drabinki gimnastyczne dla dzieci

Punkt obowiązkowy każdej sali do ćwiczeń - w szkole, gabinecie fizjoterapeutycznym i innych miejscach przeznaczonych do uprawiania sportu i dbania o prawidłowy rozwój fizyczny dzieci. To jednak nie wszystko. Drabinka gimnastyczna znajdzie się również w Twoim domu. Nie zajmie tu wiele miejsca, a przyniesie mnóstwo korzyści Twojemu dziecku. Wystarczy, że dostosujesz ją do jego potrzeb. Nawet jeśli nie masz wolnego pokoju na stworzenie sali gimnastycznej - nic straconego. Wystarczy kawałek wolnej ściany i nieco miejsca na podłodze.

Drabinki gimnastyczne - profesjonalny sprzęt sportowy dla Twojego dziecka

Z drabinek dla dzieci mogą korzystać już kilkulatki. Drążki wytrzymują znaczne obciążenia, bo wykonane są z mocnego drewna bukowego. Dzięki temu nie łamią się pod ciężarem nawet kilkorga dzieci, jeśli przyjdzie im do głowy bawić się na nich w tym samym czasie. Zamontuj drabinkę, a stworzysz domowy plac zabaw, który nie tylko zapewni rozrywkę Twojemu dziecku, ale również świetnie wpłynie na jego rozwój fizyczny.

Nie ograniczaj mu ruchu tylko do zajęć poza domem dwa razy w tygodniu. Niech maluch trenuje każdego dnia i zdobywa coraz to nowsze umiejętności. Wspieraj rozwój dziecka i zaszczep w nim świadomość związaną z utrzymywaniem zdrowego stylu życia.

Dodatkowy plac zabaw w domu

Drążki i uchwyty do podciągania się wspierają rozwój mięśni ramion, barków i kręgosłupa. Funkcjonalność drabinek jest nie do przecenienia, zwłaszcza jeśli weźmiesz pod uwagę możliwość ich rozbudowy o dodatkowe akcesoria gimnastyczne. Sprzęt do ćwiczeń znajdujący się na wyciągnięcie ręki motywuje do aktywności i podnoszenia sprawności fizycznej.

Twoje dziecko interesuje się sportem, gra w piłkę z kolegami albo kocha jeździć na rowerze? Niech rozwija swoje hobby również dzięki drabinkom do ćwiczeń w domu.

Drewniane drabinki gimnastyczne do ćwiczeń rehabilitacyjnych

Drabinki poza salami do ćwiczeń przydają się także w domu, zwłaszcza jeśli dziecko musi regularnie z nich korzystać. Poprawiają kondycję i zwiększają wytrzymałość organizmu. Do tego rozwijają koordynację i pomagają trenować prawidłową postawę ciała. Taki zestaw do ćwiczeń w domu nie zajmuje wiele miejsca, a działa cuda - już po krótkim czasie widzisz postępy u swojego dziecka.

Gimnastyka korekcyjna w warunkach domowych? Czemu nie! Zamiast czekać po lekcjach na dodatkowe zajęcia, Twoje dziecko wraca do domu i tutaj wykonuje wszystkie ćwiczenia.

Wielofunkcyjne bezpieczne drążki

Drabinki do ćwiczeń montowane są przy ścianach metalowymi śrubami w kilku miejscach. Dzięki temu konstrukcja jest stabilna i można wykonywać na niej nawet najbardziej intensywne akrobacje bez obaw o naruszenie całości. Montaż drabinki jest bardzo prosty - wystarczy chwila, by w pokoju dziecka stworzyć kącik treningowy, który zapewni mu codzienną dawkę ruchu.

Dla lepszej trwałości nasze drabinki pokryte są lakierem z certyfikatem potwierdzającym jego nietoksyczność. Jest on niezbędny zwłaszcza w miejscach narażonych na ciągłe ścieranie i dotykanie. 

Dziecięce drabinki w ofercie sklepu

Sprawdź, który z naszych produktów zainteresuje Twoje dziecko i sprawi, że częściej zacznie spędzać czas na ćwiczeniach gimnastycznych. Już 15 minut dziennie wystarczy, by cieszyło się dobrą kondycją i z chęcią chodziło na zajęcia wychowania fizycznego.

Oferujemy modele, które wyposażysz w dodatkowe akcesoria, takie jak uchwyty, zjeżdżalnię, linę do wspinania czy ściankę wspinaczkowąhuśtawkę. Wszystko po to, by jak najlepiej urozmaicić dzieciom ćwiczenia. Bogatszy sprzęt sportowy pozwala rozwijać dodatkowe umiejętności i ćwiczyć na wielu płaszczyznach. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium