ZAMÓW DZISIAJ WYSYŁKA W KOLEJNY DZIEŃ 👧🎁🧒❤️

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Deska balansująca Balance Board

Deski do balansowania dla dzieci

Drewniane deski balansujące uczą dzieci utrzymywać równowagę. Wykorzystują środek ciężkości jako główny środek do koordynowania prawidłowej postawy ciała. Pomagają rozwijać podstawowe umiejętności już od najmłodszych lat.

Wspierają dziecko w utrzymywaniu właściwej pozycji. To ważne, zwłaszcza kiedy dzieci szybko rosną, a ich układ szkieletowy jest podatny na różnego rodzaju zniekształcenia. Niech Twoja pociecha regularnie korzysta z tej zabawki, a unikniecie wizyt u ortopedy, gorsetów i innych rzeczy mogących uprzykrzyć dzieciństwo.

Deska do balansowania - do zabaw i ćwiczeń

Zmysł równowagi wymaga odpowiedniego zainteresowania już od najmłodszych lat. To dlatego producenci zabawek wynaleźli deskę balansującą o łukowatym kształcie. Dla bezpieczeństwa dzieci akcesoria te zostały przetestowane pod kątem materiałów i substancji wykorzystanych do ich powstania. Sklejka z drewna odporna jest na pękanie, nie ma więc ryzyka, że zabawka rozpadnie się podczas użytkowania. Dla lepszej trwałości deski pokryte są lakierem przyjaznym środowisku. Dzięki temu deska towarzyszyć będzie Twojemu dziecku już od najmłodszych lat. Z krzywych desek mogą korzystać już 6-miesięczne maluchy - oczywiście w asyście rodziców.

Deska - przyjaciel rozwoju dziecka

W jaki sposób jej używać? To proste - trzeba na niej stanąć i pozwolić ciału zrobić resztę. Nogi, tułów i ręce dostosują się do ruchów zabawki, a ich mięśnie zaczną pracować. Koordynacja Twojego dziecka stawać się będzie coraz lepsza, a deska zapewni mu dodatkową dawkę codziennej aktywności. Oferujemy produkty w różnych wariantach kolorystycznych, a także wersje z otworami, dzięki którym przeciągniesz sznur do trzymania, jeśli Twoje dziecko pewniej czuje się, mając dodatkowy punkt podparcia.

(Nie)zwykła zabawka dla dziecka - deska balansująca

Produkty te można wykorzystać nie tylko w roli przyrządu do ćwiczeń. Wszystko zależy od wyobraźni Twojego dziecka. Z deski powstaną: most, tunel, łódź, a nawet część dziecięcej bazy do zabaw z kolegami. Prosta forma może mylić nas dorosłych, ale wiemy, że maluchy szybko wymyślą co najmniej 15 innych zastosowań dla niej i wykorzystają np. jako bujak.

Produkty te odnajdą się nie tylko w domowym zaciszu. Świetnie sprawdzają się w miejscach uczęszczanych przez małe dzieci, takich jak przedszkola i kluby malucha. Robią furorę na zajęciach przeznaczonych dla kilkulatków, łącząc w sobie zabawę i ćwiczenia rozwojowe. Dzięki własnym deskom najmłodsi mogą kontynuować zajęcia również w swoich domach.

Rozwój i zabawa - mnóstwo korzyści z jednej zabawki

Deska, tzw. balance board, pozytywnie wpływa na fizyczny rozwój dziecka na wielu poziomach. Wspiera rozwój zmysłu propriocepcji, czyli czucia głębokiego, angażuje układ mięśniowy i szkieletowy, zmuszając go do utrzymywania równowagi i reagowania na bodźce. Taki bujak to prawdziwy sprzymierzeniec dzieci, które nie nudzą się podczas pracy z nim. Wręcz przeciwnie - nie trzeba ich zmuszać do choćby kilkuminutowego korzystania. Same z siebie chętnie sięgają po deskę, a kiedy jeszcze towarzyszy im muzyka, mogą spędzać na niej dowolną ilość czasu. Bawiąc się, nawet nie będą wiedziały, że ćwiczą motorykę ciała, dzięki czemu coraz lepiej zaczną sobie radzić na co dzień.

Zabawki drewniane, takie jak deski i zjeżdżalnie, bazujące na świadomości własnego ciała i wymagające angażowania zmysłu równowagi, doskonale wpływają na rozwój dziecka. Sprawdź, jak możesz pomóc maluchowi prawidłowo się rozwijać, a jednocześnie zapewnić mu kreatywną zabawę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium