PROMOCJĘ NA DZIEŃ DZIECKA WYSTARTOWAŁY 👧🎁🧒❤️

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Bujaki ze zjeżdżalnią

Bujaki ze zjeżdżalnią 3w1 - zabawki Montessori

Po co kupować jedną zabawkę, skoro można mieć trzy naraz? Wystarczy szybki montaż, by Twoje dziecko zaczęło spędzać długie godziny na bujaku ze zjeżdżalnią. I bardzo dobrze! Bo ten produkt zapewni mu nie tylko doskonałą rozrywkę, ale i pomoże w rozwoju psychofizycznym.

Korzystanie z bujaczka ma mnóstwo zalet, warto więc w niego zainwestować już na samym początku. Jeśli Twoje dziecko już samodzielnie siedzi i raczkuje, to najlepsza pora, żeby wprowadzić zabawkę, która stymulować będzie jego dalszy rozwój.

A jeśli jest starsze? Nic straconego - umiejętności motoryczne maluchy rozwijają przez cały czas. Nigdy nie jest za późno na zabawę z bujakiem rozbudowanym o ślizgawkę i drabinkę.

Drewniane bujaki ze zjeżdżalnią - zabawki ruchowe

Zabawa to najlepszy sposób na rozwijanie umiejętności małych dzieci. Zdolności psychomotoryczne stają się coraz lepiej skoordynowane, chwyt rączki jest pewniejszy, a balans ciała przestaje stanowić problem. Mięśnie pracują, sprawiając że ręce i nogi dziecka są przygotowane na kolejne wyzwania.

Mobilna zabawka, którą zabierzesz ze sobą

Kreatywność pociechy możesz stymulować w każdej sytuacji. Bujak wyniesiesz do ogrodu albo zapakujesz do bagażnika, żeby towarzyszyła Wam na wakacjach. Niska waga i szybki montaż to najlepszy powód, by zabierać ją wszędzie ze sobą.

Równoważnia, drabinka i zjeżdżalnia w jednej zabawce

Który maluch nie lubi się wspinać? Zdobywanie coraz wyżej położonych miejsc to jedno z czołowych zadań w rozwoju dziecka. A jeśli po wędrówce na górę można jeszcze zjechać prosto na podłogę? Tym lepiej, a potem wszystko od nowa - aż się nie znudzil. Bądź pewien, że nie nastąpi to szybko. Tutaj jest tyle atrakcji, a w dodatku jeśli odwrócisz zjeżdżalnię, to po drugiej stronie też znajduje się powierzchnia, po której można wchodzić.

Bujaki Montessori - produkty wielozadaniowe

Zabawki te oddziałują wielopoziomowo na dzieci. Stymulują ich rozwój fizyczny i pobudzają wyobraźnię. Wspinaczka daje maluchom satysfakcję i poczucie coraz większej niezależności. Wszystko to odbywa się w bezpiecznych warunkach - bujaki dopasowane są do wzrostu dzieci i ich wagi.

Taka zabawka to idealny prezent nie tylko na roczek, ale i dla kilkulatków. Pomaga małemu odkrywcy zdobywać nowe umiejętności i stawiać czoła wyzwaniom. Spełnia potrzeby dziecka i zaspokaja jego ciekawość świata.

Mocna konstrukcja dla pewnej zabawy

Również materiał, z jakiego wykonano bujaki, został dobrany celowo. Drewno sosnowe cechuje się bardzo dobrymi parametrami elastyczności i wytrzymałości. Jakikolwiek pomysł na zabawę przyjdzie Twojemu dziecku do głowy - bujak zniesie to bez szwanku. Boki produktu powstały z oszlifowanej sklejki i nie mają ostrych krawędzi, dzięki czemu nie zostawiają drzazg podczas zabawy.

Domowy plac zabaw z bujakiem ze zjeżdżalnią

Bujak i drabinka połączone ze ślizgawką to produkt, który zapewnia rozrywkę na długie godziny. Zestaw kilku różnych zabawek pozwala rozwijać się dziecku na każdym etapie. Mamy bujaczki dostosowane już do dzieci, które skończyły 9 miesięcy. Dzięki temu mogą bawić się same lub z asystą rodziców i zdobywać nowe umiejętności. Zjeżdżalnia ma ok. 40 cm, a to całkiem sporo jak dla takich maluchów.

W zależności od potrzeb, z naszego produktu zrobisz leżak do odpoczynku albo wielofunkcyjny sprzęt do odkrywania swoich możliwości i otoczenia. 

Bujak bardzo łatwo zmontujesz sam. Wystarczy sprawdzić informacje dodatkowe dołączone do zestawu. Zapewnij dziecku wspinaczkową (i nie tylko) przygodę, która przyniesie mu same korzyści.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium